Gradonačelnik Franković na otvorenju izložbe 70 godina u službi baštine Društvo prijatelja dubrov...
Gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković nazočio je večeras u palači Sponzi otvaranju izložbe pod nazivom 70 godina u službi baštine u organizaciji Društva pr...