Predstavnici Teniskog kluba Ragusa na prijemu kod gradonačelnika Frankovića povodom povijesnog pl...
Gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković danas je primio predstavnike Teniskog kluba Ragusa povodom osvajanja naslova prvaka 1. Hrvatske teniske lige i plasmana u Premijer ...